fbpx
+48 52 320 06 88 kontakt@cstcoaching.pl
CST Coaching

Szaleństwo Black Friday czas rozpocząć

Z każdej strony dostajemy super oferty. Od tygodni sklepy ze sprzętem AGD i elektronicznym oferują wyprzedaż z okazji 26.11.2021. I dobrze. Zawsze można złapać jakąś okazję W zeszłym roku zakupiłam kilka pozycji książkowych takich drukowanych i w formie pdf. My również mamy coś dla Was.

Planer Kobieta w rozwoju – w wersji online z 35% zniżką, do pobrania.  

Planer jest przewodnikiem do rozpisania swojego planu rozwoju. Potrzebujesz wyznaczyć cel i potem zaplanować swoje działania. Oczywiście, jeżeli nie wiesz jak wyznaczyć prawidłowo cel, zapraszam do kontaktu. Prawidłowo wyznaczony cel to połowa sukcesu .

Kursy coachingowe WKC I Anita&John Fundamenty z 42% zniżką

WKC I  Anita&John Fundamenty to pierwszy moduł Modularnej Szkoły Coachingu Anita Orzechowska i John Edward Baron de Sanitas. Program wprowadzający w zagadnienia coachingu. Jest pierwszym etapem do rozpoznania, czy ta metoda rozwojowa jest dla ciebie? Proces nauki kompetencji i istoty tej rozwojowej jest długi, a właściwie nieustający, dlatego ważne jest, aby osoby chętne uczyć się tego zawodu, najpierw doświadczyły fundamentów. Polecamy szczególnie liderom, menadżerom, trenerom, doradcom, terapeutom, psychologom.

Rozwój Biznesu coachingowego kurs online na platformie e-learningowej z 51% zniżką.

To propozycja dla osób, które są absolwentami lub są w trakcie studiów, kursów coachingowych lub praktykującymi osobami. Proponujemy 2 pierwsze moduły, jako wstępną analizę strategiczną, która umożliwi sprawdzenie, gdzie jesteś ze swoim mikro biznesem, w jakim miejscu? Daje tez odpowiedzi na pytania, jaką strategię biznesową obrać i jakie kolejne kroki stawiać w rozwoju biznesu.