fbpx
+48 691 213 623 kontakt@cstcoaching.pl

KURSY ONLINE, SZKOLENIA ORAZ PROGRAMY COACHINGOWO – ROZWOJOWE

Szkolenie na sali warsztatowej jest najbardziej interaktywne, prowadzący może wprowadzać bieżące modyfikacje i dostosowywać program do potrzeb i danej sytuacji w grupie uczestników. Jest bezpośredni kontakt, a to może być wielce pomocne w pracy nad stresem, konfliktem, sytuacjach kryzysowych, gdzie silne emocje i napięcie nerwowe mogą sprowadzić uczestników do sytuacji wymagających interwencji psychologicznych. Dlatego w tych obszarach zdecydowanie rekomendujemy pracę na sali.

Szkolenia coachingowe, gdzie uczymy umiejętnego posługiwania kompetencjami coacha, zrozumienia psychologii procesu, wprawne prowadzenie sesji coachingowych to również obszary, których edukację zalecamy w przestrzeni stacjonarnej, synchronicznej.

W dobie rozwoju nowoczesnych technologii dostosowaliśmy przekazywanie wiedzy i nabywanie umiejętności w przestrzeni IT w formie pracy zdalnej synchronicznej, tj. z równoczesnym udziałem uczestników i edukatora oraz asynchronicznej e-learningu (usługi elektroniczne), z materiałami wspierającymi rozwój i uczenie się bez udziału prowadzącego.

Działając zgodnie z zaleceniami Standardów Usług Szkoleniowych SUS oraz Standardów Usług Zdalnych SUZ przygotowujemy dedykowane zamknięte oraz otwarte szkolenia, kursy coachingowe, wielosesyjne procesy coachingowe, usługi doradcze, superwizyjne i mentoringowe w formie hybrydowej łącząc usługi synchroniczne tj. stacjonarne i zdalne w połączeniu z asynchronicznymi na platformie e-learning. Jesteśmy w trakcie przygotowywania kursów coachingowych, programów rozwojowych do samodzielnej pracy na platformie e-learnigowej zakończonych tak jak formy stacjonarne, certyfikatem poświadczającym zdobycie nowych kompetencji. Wszystko po to, abyś mógł, mogła swobodnie cieszyć się ze zdobywania nowej wiedzy, rozwoju potencjału, realizacji marzeń i celów.

Kursy online, w rozumieniu usługi elektroniczne, jako szkolenia lub programy coachingowo-rozwojowe umieszczone na platformie e-learningowej służą do samodzielnej pracy własnej.

Obecnie w przygotowaniu mamy kilka kursów, które niebawem będą dostepne do użytku.

 

ROZWÓJ BIZNESU COACHINGOWEGO

kurs RBC online na platformie e-learningowej   

Te propozycje są dla Ciebie jeżeli:

  • nigdy nie prowadziłeś firmy,

  • prowadzisz i masz wrażenie, że to jakiś obłęd,
  • jesteś świadomym coachem i chcesz rozwijać swój warsztat pracy jak i kompetencje przedsiębiorcy,
  • potrzebujesz wsparcia, bo inaczej eksplodujesz 

 

KLIKNIJ  WIĘCEJ….

PUNKT WYJŚCIA

To modul programu rozwojowego Rozwiń Skrzydła z Anita Orzechowską

Jestem przewodnikiem, inspiratorem, towarzyszem Twojej zmiany. Nie powiem Ci jednak jak masz żyć! 

To Ty jesteś ekspertem od swojego życia!

Wiem jednak, znam to z autopsji, że czasami człowiek stoi na rozdrożu i nie wie w którą stonę iść. Bywa też, że wie gdzie iść, ale nie wie jak zaczać, od czego? 

To co mogę zrobić, to pokazać Tobie, jakie masz możliwosci rozwoju i jak dobrym możesz się stać.  Zacznij od Punktu Wyjścia na drodze swojego rozwoju.

To jest moment, od którego możesz zacząć swój rozwój w  pracy indywidualnej, grupowej bezpośrednio ze mną lub w dalszej samodzielnej  pracy na platformie e-learningowej.

WYZNACZANIE I REALIZACJA CELÓW

To modul programu rozwojowego Rozwiń Skrzydła z Anita Orzechowską

Kolejny korok w rozwoju.

Kiedy już wiesz skąd wychodzisz, z jakiego miejsca. Potrzebujesz określić do czego konkretnie chcesz dojść? Jak zamienić marzenie, trudnosci i wyzwania w cel, który można realnie zrealizować? Tego nauczysz się na kusie.

W przygotowaniu……

PLANOWANIE

To modul programu rozwojowego Rozwiń Skrzydła z Anita Orzechowską

Kiedy wiesz co i jak chcesz robić, rozwijać potrzebujesz dobrego planu. Planowanie to sztuka połacznia umiejętności rozłożenia w czasie i korzystania z zasobów w aktywnościach, które mają doprowadzić Nas do wyznaczonego celu.

w przygotowaniu….

KURSY/SZKOLENIA/COACHING

W ROZUMIENIU USŁUGI PROWADZONE W CZASIE RZECZYWISTYM – gotowe rozwiązania.

1. Online, jako usługi OTWARTE prowadzone z wykorzystaniem systemów do pracy zdalnej.

2. Offline, jako usługi OTWARTE prowadzone na sali szkoleniowej z obecnością uczestników.

Organizujemy wydarzenia otwarte

  1. szkolenia, webinary, 
  2. programy rozwojowe,
  3. coaching, superwizje, mentoring – gotowe rozwiązania, 
  4. konferencje, spotkania informacyjne, dostęp do biletów płatnych i bezpłatnych za pośrednictwem:
  • Sklep CST,
  • system do prowadznia webinarów WTL

Zapraszam do kontaktu: https://www.cstcoaching.pl/kontakt/

Anita Orzechowska

Sklep_CST
Verified by MonsterInsights