fbpx
+48 691 213 623 kontakt@cstcoaching.pl

Kontakt CST

ikona kontaktu

Kontakt CST, telefoniczny: +48691213623

Działamy w całej Polsce. Pracujemy online z całym światem.

email: wyślij maila

Kontakt CST,  Spotykamy się z klientami

PO UPRZEDNIM UMÓWIENIU SPOTKANIA

  1. online przez komunikator ZOOM –  wybierz termin z Terminarz otrzymasz mail z potwierdzeniem terminu oraz linkiem do pokoju spotkań,
  2. w siedzibie klienta biznesowego,
  3. w biurze CST Coaching ul. Ogińskiego 16, pokój 609, 85-092 Bydgoszcz.

UMÓW spotkanie lub Konsultację Wstępną aby Nas lepiej poznać: Terminarz

Kontakt CST Coaching Anita Orzechowska
ul. Ogińskiego 16, pokój 609
(spotkanie w biurze po wcześniejszym umówieniu)
85-092 Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
NIP 5541041941, REGON 092486212

Kontakt CST poprzez terminarz

Umów termin w zalezności od Twoich potrzeb, naciskając przycisk:

„Konsultacja Wstępna bezpołątna ” lub „Konsultacja przychologiczna/coahcing/kryzys/trauma”.

Po wybraniu terminu sprawdź skrzynkę mailową. Powinien przyjść mail z informacjami:

potwierdzający wybrany przez Ciebie dostępny termin, link do pokoju ZOOM, instrukcja obsługi systemu do pracy zdalnej ZOOM.

Jeżeli korzystałaś/eś wczoraj z ZOOM, właściwie w wybranym terminie tylko kliknij w link, przyjdą jeszcze dwa przypomnienia na mail.

Jeżeli z ZOOM korzystałaś/eś 3 miesiące temu, dawniej, w ogóle – przeczytaj instrukcję, w razie trudności są w niej dalsze wskazówki co do technicznych spraw.

Przygotowanie do sesji

Przygotuj sobie coś do pisania papier, długopis, wodę do picia, chusteczki.

Znajdź miejsce, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał, chyba, że opiekujesz się małym dzieckiem, chorą/starszą osobą i nie masz ich z kim zostawić, to jest w porządku, że będą te osoby w tle. cool

O resztę możesz nie dbać! Konsultanta nie interesuje co jest w tle, Ty jesteś najważniejsza/y/. laughing

[activecampaign form=3]

Opinie klientów, Referencje

Po więcej, napisz do Nas 🙂

Współpraca z firmą CST Coaching jest owocna, dająca duże możliwości rozwoju zawodowego, jak i osobistego. Doskonałe zajęcia, teoretyczne, poparte doświadczeniem praktycznym. Polecam również coaching u Pani Anity

- Adam -

Co zabieram dla siebie z sesji/procesu/warsztatu?
Anita nauczyła mnie nie bać się przyszłości. Cokolwiek ona przyniesie, może być jeszcze lepsze, ciekawsze, bardziej intrygujące niż teraźniejszość.
Jaka płynie z tego dla mnie nauka?
Przyszłość to wyzwanie, któremu sprostam, jeśli tylko będę chciała. Moje usposobienie, doświadczenie i potencjał intelektualny wystarczą, aby przygotować się do nadchodzących trudnych sytuacji i przekuć je w swój sukces.
Jaka zmiana się we mnie dokonała?
Odkryłam w sobie optymizm. Zrozumiałam, że nie należy z obawą oczekiwać nadejścia zapowiadających się problemów, ale z wyprzedzeniem im przeciwdziałać.  Zrodziła się we mnie wiara, że to możliwe.
Dlaczego warto uczestniczyć w sesjach/warsztatach coachingowych z Anitą Orzechowską?
Kiedy obudziłam się następnego dnia, optymizm i wiara w dobrą przyszłość wciąż we mnie były. I są do dziś. Zajęcia z Anitą okazały się nie być krótkim pokazem magii, ale trwałym otwarciem drzwi do lepszego jutra.

- Dr Chmielewska Katarzyna Adiunkt; prodziekan Zakład Informatyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy -

Co zabieram dla siebie z procesu?
Przede wszystkim: większą wiarę w siebie oraz świadomość. Wiem, w którym miejscu jestem, dokąd chcę dojść i jak „tam” będzie. Wiem, co robić, bo mam ułożony plan działania. Jestem w trakcie jego realizacji.
Jaka płynie z tego dla mnie nauka?
Wiem, że nie powinnam słuchać swojego wewnętrznego „krytyka” oraz jak sobie z nim radzić.
Jaka zmiana się we mnie dokonała?
Widzę efekty naszej pracy m.in. w moim nastawieniu. Wiem, że jestem w dobrym miejscu, na dobrej drodze do osiągnięcia nowych celów, które wyznaczam, ale jestem tez świadoma tego, jak wiele pracy przede mną.
Dlaczego warto uczestniczyć w sesjach coachingowych z Anitą Orzechowską?
Uważam, że było warto przede wszystkim dlatego, że wiele się o sobie dowiedziałam. Najfajniejsze w tym całym procesie jest to, że dzięki otrzymanemu od Ciebie wsparciu, poprzez umiejętne zadawanie pytań i słuchanie, obudziłaś uśpiony we mnie (ale będący) potencjał, a jednocześnie dałaś mi poczucie, że sama do tego doszłam. Wiem, że jeżeli tylko będę tego chciała, osiągnę to, co zaplanuję. Wystarczy kierować się Twoimi wskazówkami, spośród których najważniejsze wg mnie to wzmacnianie wspierających przekonań, a niwelowanie tych, które mnie ograniczają. Teraz wydaje mnie się to takie proste: wystarczy, że wypowiadam na głos, jakie mam przekonanie, aby przekonać się, że to tylko „moje przekonanie.

- Monika Pestka | Kierownik ds. Sprzedaży +48 502 179 750 -

Bardzo polecam szkolenia biznesowe Anity. Świetny uśmiechnięty coach

- Tomasz -

Dzięki Anicie uwierzyłam w siebie. Nabrałam skrzydeł do działania i wypracowania we mnie rzeczy o. Których nie wiedziałam albo były uspione. To ona sprawiła że moja ocena samej siebie wzrosła wyżej niż bym się tego spodziewała. Gorąco polecam przesympatyczną Anite która z uśmiechem na twarzy towarzyszyła mi przez cały proces pracy ze mną. Dziękuję Ci. 

- Paulina -

Z sesji coachingowych z Panią Anitą zabieram ze sobą nowe podejście w myśleniu do spełniania marzeń. Ta niesamowita CoachWoman potrafi sprawić, że pomysły na ich realizację wydobywają się właśnie z ciebie, choć jeszcze przed chwilą sam byś się o to nie podejrzewał. Wszystko jest już tobie, musisz tylko dać sobie czas lub / i zwrócić się do kogoś kompetentnego, kto pomoże Ci to wydobyć, posługując się odpowiednimi metodami, technikami i zwyczajnie nadzwyczajną ludzką wrażliwością. Właśnie dlatego warto uczestniczyć w sesjach coachingowych z Panią Anitą Orzechowską – nic nie daje na tacy, ale potrafi sprawić, że wszelkie rozwiązania trudności wychodzą z twojej głowy, toteż z każdym pomysłem osiągasz coraz większą satysfakcję i dochodzisz do wniosku, że możesz dokonać tego, czego naprawdę chcesz

- Natalia -

Bardzo profesjonalna osoba. Potrafi świetnie pracować z człowiekiem, pełne zaangażowanie, doświadczenie i wysokie kompetencje. Polecam każdemu, kto chcę rozwijać się zawodowo i prywatnie wsparcie couchingowe Anity Orzechowskiej.

- Anna -

Bardzo polecam superwizje z Anitą Orzechowską ,to magia, a prowadząca „czarodziejka”.Dziękuję pani Anicie Orzechowskiej oraz całej grupie , która podczas wczorajszego spotkania zbudowała tak przyjazną, pełną zaufania atmosferę, która pozwoliła mi na refleksję nad sobą i pracą coacha. Dzięki Wam otworzyłam klatkę w której sama się zamknęłam
.Wyfrunęłam z niej, bo dodałyście mi skrzydeł. Dziękuję pani Anito, ” wpaść w pani ręce to nie lada wyzwanie, ale też cenne doświadczenie

- Beata -

Anita to trener, który potrafi motywować. Pomogła mi odkryć moje wartości i mocne strony. Zawsze przygotowana do pracy, uśmiechnięta, pełna energii i tą energia zaraziła też mnie. Potrafi zachęcić i wskazać odpowiedni kierunek. Zdecydowanie polecam!

- Agnieszka -

Zachęcam, naprawdę warto! Po takim spotkaniu ma się zupełnie inne podejście do życia.

- Ola -

POLECAM Z CAŁEGO SERCA ! Dzięki szkoleniom u Pani Anity zyskałam ogromną pewność siebie. Nasze drogi zeszły się w momencie kiedy byłam przedstawicielem handlowym w bardzo małej firmie. Dziś, dzięki pracy i energii Pani Anity staram się o stanowisko kierownicze w jeden z największych Polskich firm. Każdy z nas jest nieoszlifowanym diamentem który potrzebuje odpowiedniej osoby aby pomogła nam w pełni zabłyszczeć 🙂

- Marta -

Spróbujcie – warto. Świat stoi przed nami otworem i trzeba to wykorzystać, a wasze głowy Wam otworzy ta Pani !!!!!

- Zbigniew -

POLECAM Z CAŁEGO SERCA ! Dzięki szkoleniom u Pani Anity zyskałam ogromną pewność siebie. Nasze drogi zeszły się w momencie kiedy byłam przedstawicielem handlowym w bardzo małej firmie. Dziś, dzięki pracy i energii Pani Anity staram się o stanowisko kierownicze w jeden z największych Polskich firm. Każdy z nas jest nieoszlifowanym diamentem który potrzebuje odpowiedniej osoby aby pomogła nam w pełni zabłyszczeć 🙂

- Marta -

Verified by MonsterInsights