fbpx
+48 691 213 623 kontakt@cstcoaching.pl

Podróż bohatera® gra online coaching.

Kiedy skorzystać z gry Heros Navigares®?

Jest wiele obszarów życia prywatnego, zawodowego, biznesowego, kiedy potrzebujesz sprawdzić, w jakim miejscu jesteś i dokąd zmierzasz? Co chcesz osiągnąć, zmienić zaplanować? Takim momentem w życiu jest rozpoczęcie pracy w zakresie ukończonej edukacji wówczas kiedy kończysz szkołę, studia poszukujesz kierunek kariera zawodowa niezależnie od wieku czy masz 20 czy 40 lat. Wejście w dorosłe życie, w nowy związek, w nowe role życiowe i zawodowe. Poszukiwanie nowych wyzwań w biznesie, zakładanie sturt-up, rozwijanie firmy, zmiany struktury zespołu, awans. Wszystko to wymaga od Nas indywidualnej pracy rozwojowej.

 „Bohater o tysiącu twarzy” 

Sam pomysł gry rozwojowej podróż, inspirowany jest monomitem podróży bohatera „Bohater o tysiącu twarzy” Josepha Campbella. Opowieść stanowi mityczną wyprawą bohatera, który bierze udział w procesie polegającym na samo-odkryciu i samo-transtendencji. Taki typ archetypu bohatera, który staje przed próbą pokonania przeszkód, kiedy przyjmie wyzwanie i przejdzie przez szereg zadań i prób otrzyma dar w postaci samowiedzy, samoświadomości i moc czynienia dobra. Ekspedycja bohatera, jako wzięcie udziału w niebezpieczeństwach mających doprowadzić do oczekiwanego finału, w grze wykorzystano, jako personifikację podróży człowieka, który poszukuje odpowiedzi na zagadki życia, w procesie osiągania celów. Każdy z Nas, Ty również, w podróży przez własne życie spotykasz pewne powtarzalne etapy gry: sytuacja/ wydarzenie wymagające decyzji o podjęciu wyzwania lub odpuszczeniu. Następnie sprawdzenie tego co chcę na koniec podróży? Kolejny krok to weryfikacja zasobów, tego co mam i czego nie mam a jest niezbędne do pokonania przeszkód, blokad, barier. Dalej to mierzenie się z samym sobą, ze sowim cieniem ( za Carl Jung), demonami, krytykiem wewnętrznym. Finalnie jak do tego dotrzesz masz za sobą osiąganie celu i transformację. Doskonałe okazało się zbudowanie koncepcji gry planszowej jako online na kanwie podróży bohatera, to świetny pomysł na kreowanie wizerunku online.

Heros Navigares gra indywidualna i zespołowa

Atrakcyjność tej formy skrywa się w indywidualnym podejściu do każdego uczestnika, możliwości gry zespołowej oraz intymność każdego z uczestników gry Heros Navigares. Wzięcie udziału w podróży bohatera sprawia, że każdy uczestnik otrzymuje pełne wsparcie w ramach swojej podróży, które daje mu certyfikowany trener gry. Gra zawiera założenia grupowy rozwój osobisty, jak i indywidualnej pracy w wybranym obszarze życia prywatnego, zawodowego czy biznesie. ideą gry jest przeprowadzenie uczestnika przez jego proces coachingowy przy wykorzystaniu narzędzi wspierających rozwój. Podczas swojej pracy w obszarze rozwój osobisty będziesz pod pieczą trener gry heros. W ramach warsztatu online otrzymasz w jako praca Twoja osobista online takie metody pracy grupowej oraz narzędzi rozwojowych jak GROW, pytania otwarte, metafory, wizualizacja. Gra coachingowa inspirowana drogą rozwoju mitycznych bohaterów daje duże możliwości każdemu uczestnikowi. Założeniem podróży bohatera jest przede wszystkim transformacja, droga i osiągane cele czego doświadczysz w trakcie gry wersja gry online.

Ramy gry coachingowej a podróż bohatera online?

PODRÓŻ BOHATERA® – HEROS NAVIGARES® – program rozwojowy, „która zmienia życie” – ONLINE

Do wyboru masz kilka możliwości. Udział pełnowymiarowy w gra podróż 16 godzin grupowo, Szybka rozgrywka 3 godziny grupowo lub praca indywidualna.

Czego możesz spodziewać się po 16 godzinach warsztatowych?

 1. Transformacji na poziomie tożsamości w oparciu o wartości, przekonania, archetypy.
 2. Rozwiązań dla Twojego zespołu, działu firmy,
 3. Odnalezienie motywacji, spójnej drogi, planu działań.

Cały warsztat to 16 godzin intensywnej pracy:

 1. grupowej usługi otwartej – autocoaching, każdy pracuje nad własnym celem,
 2. grupowj usługi na zlecenie zamkniętej – autocoaching, każdy pracuje nad własnym celem skorelowanym z celem głównym organizacji,
 3. zespołowej usługi na zlecenie zamkniętej – wszyscy pracują nad wspólnym celem. 

Jest możliwość również pracy indywidualnej.

DLA KOGO PODRÓŻ BOHATERA®:

 • osoby zainteresowane samorozwojem,
 • lider, menedżer,
 • przedsiębiorca,
 • specjalista, w tym specjaliści HR, konsultanci, trenerzy, doradcy, psycholodzy, 
 • samoświadome osoby realizujących cele,
 • nauczyciele, wykładowcy.

KORZYŚCI: ODNALEZIENIE WŁAŚCIWEGO CELU I SPOSOBU, DROGI JESGO REALIZACJI. 

Zastosowanie gry plus dodatkowych narzędzi z obszaru: coaching, rozwój osobisty, pozytywna psychologia. 

INWESTYCJA W PODRÓŻ BOHATERA®

 1. Indywidualne uczestnictwo w usłudze otwartej, dostępne dla każdego – Podróż Bohatera® warsztaty grupowej pracy rozwojowej Szybka rozgrywka – 3 h – 300,00zł 
 2. Indywidualne uczestnictwo w usłudze otwartej – warsztaty grupowe – 16 h  – 1500,00zł
 3. Indywidualne uczestnictwo w usłudze zamkniętej – warsztaty grupowe – 16 h  – cena do uzgodnienia 
 4. Indywidualne uczestnictwo w usłudze zamkniętej – warsztaty zespołowe – 16 h – cena do uzgodnienia 

CEL SZKOLENIA:

Określenie celu, identyfikacja zasobów, przeszkód i nakreślenie drogi do ich realizacji. 

TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE JEŻELI POTRZEBUJESZ

 1. Zdefiniować swoje cele w dowolnie wybranym obszarze
 2. Sprawdzić czego potrzebujesz, aby je osiągnąć.
 3. Zrewidować zasoby potrzebne do realizacji celów i zamierzeń.
 4. Określić przeszkody na drodze do celu. 
 5. Znaleźć źródło swojej motywacji, 
 6. Wzmocnić odpornośc psychiczną,
 7. Sprawić, aby Twój zespół współpracował i skutecznie się komunikował. 
 8. Pakiet narzędzi do rozwojowej podróż bohatera

PROGRAM WARSZTATÓW OPARTY NA PRACY METODAMI COACHINGOWYMI W TYM T GROW

 1. Poznajmy się: Ćwiczenie na start.
 2. Z czym przychodzisz?
 3. Wyznaczenie celu,
 4. Kolejne etapy gry podożąjc za księga mistrza gry
 • zacznij od marzenia, potrzeby, rozwiązania problemu, 
 • zweryfikuj swój cel
 • sprawdź co może Cię powstrzymać, 
 • zidentyfikuj przeszkody, 
 • określ wartości i przekonania, 
 • nakreśl drogę dojścia do celu, 
 • ćwiczenia indywidualne i w parach, będą tu między innymi narzędzie coachingowe
 • weryfikacja etapów podróży.

LOGISTYKA:

 1. 3 lub 16 godzin warsztatów, interaktywnych gra podróż bohatera online w czasie rzeczywistym.
 2. Warsztaty prowadzone za pośrednictwem systemu pracy zdalnej ZOOM oraz na platformie na licencji dożywotniej właściciela heros navigares online.

UCZESTNICY SZKOLENIA OPRÓCZ zestawu podróży bohatera I efektywność osobista online otrzymają:

 1. certyfikat uczestnictwa, 
 2. materiały,
 3. informację zwrotną.

 

Prowadząca Anita Orzechowska
Pomagam w kryzysie wspieram w rozwoju.
Jestem jednym z dwóch coachów w Polsce, posiadających akredytacje w 3 niezależnych organizacjach branżowych: ICF, EMCC, IC. Stale uczę się nowych rzeczy, superwizuję, rozwijam swój warsztat pracy. Od kilku lat uczę kompetencji coacha: studenci medycyny Collegium Medicum w Bydgoszczy, Studia Podyplomowe Coaching Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Turystyka i Hotelarstwo przedmiot Coaching Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy, szkolenia zamknięte dla menadżerów, specjalistów, właścicieli firm.

WYKSZTAŁCENIE

Magister Doradztwa i Coachingu, specjalność Coaching biznesowy, Ekonomista, Dyplom Studiów Podyplomowych: Coaching.: Akredytowany Coach ICF PCC, Akredytowany Coach i Superwizor Izba Coachingu, Akredytowany Mentor i Coach EIA Senior Practitioner EMCC.
Dodatkowo: Mentor Coach ICF, Konsultant Kryzysowy, Certyfikowany Mentor Coach Kryzysowy IPTK 2021
Master Praktyk NLP, Certyfikowany trener Heros Navigares®

Więcej o Anita Orzechowska

Szybka rozgrywka 100% online

3 godziny warsztatów

Znajdź dogodny termin w kalendarzu 

lub zbierz kilka osób i wyślij propozycję terminu.

 

Rekomendacje od uczestników

 

Uczestnictwo w grze okazało się ważnym doświadczeniem. Bardzo mi potrzebnym w danym momencie życia.

Podróż Bohatera® jest coachingową grą planszową, wersji papierowej i online na której umieszczone są pytania i wskazówki przeplecione kartami do odkrycia. Można pomyśleć, widząc przed sobą planszę, ot nic prostszego zagrać samemu z instrukcją. W mojej opinii – uczestnika, myśl taka jest bardzo mylna, porównałabym nawet do uczucia posmakowania czekolady, ale przez wlew dożylny.

Na podstawie przeżytego doświadczenia uważam, że niezmiernie ważne jest towarzystwo coacha oraz pytań coachingowych przez niego zadawane – w moim przypadku trener Pani Anity Orzechowskiej.

Zgłaszając swój akces do gry nie miałam skonkretyzowanego celu. Znałam jedynie obszar, w którym chciałbym popracować. Nie miałam również oczekiwań, choć ważne było dla mnie doświadczenie zmiany . Trafne pytania i towarzystwo Pani Anity pozwoliły mi pobudzić tak bardzo refleksyjność, że zupełnie z innej perspektywy spojrzałam na swój cel. Efekt końcowy natomiast był dla mnie ogromnym pozytywnym zaskoczeniem. Określiłam cel i uzyskałam wgląd w nowe możliwości jego osiągnięcia. Rozeznałam co jeszcze potrzebuje. Rozpisałam plan działania, który dla mnie jest elementem niezbędnym w stawianiu kroków, ponieważ uspokaja i dyscyplinuje. Ugruntowałam się również w tym co już do tej pory było mi znane.

Polecam serdecznie uczestnictwo w coachingowej Podróż Bohatera® prowadzonych przez Anitę Orzechowską. Zapewniam, że będzie ona niezapomnianą przygodą, w której uważni odnajdą swoją drogę w atmosferze pozytywnej energii, wsparcia oraz pytań pogłębiających, gdzie refleksja nad nimi daje poczucie samosprawcze.

Kinga Matuszewska

Od 20 lat pracuję z ludzi na stanowisku specjalisty ds. rozwoju zawodowego/doradcy klienta. W roku  2005 ukończyłam studia podyplomowe: doradztwo zawodowe na Uniwersytecie Łódzkim natomiast w roku 2022 studia podyplomowe: coaching na UKW w Bydgoszczy. Praca oraz korelacja z człowiekiem daje mi wiele radości. Towarzyszenie w zmianie oraz obserwacja sukcesu drugiego człowieka wzbudza nadzieje, wzrusza i nadaje sens. Myślę, że dlatego niezmiernie ważny jest dla mnie mój rozwój zawodowy. Żywię nadzieję, że nabycie nowych umiejętności i doświadczanie pozwoli mi na efektywniejsze towarzyszenie osobom, z którymi się spotykam w rozwijaniu skrzydeł poprzez ich własną autorefleksje.

facebook.com/kinga.matuszewska

Do gry przystąpiłam z góry obranym celem. Podczas podróży bohatera otworzyły się nowe możliwości a także odkryłam nowe zasoby i wyjścia ewakuacyjne, które czasami są gdzieś ukryte na dalszym planie a jednak są potrzebne w naszej drodze do celu. Ciekawe zadania, mocne pytania> Prowadzenie warsztatów rzeczowe skoncentrowane ale dające czas na popatrzenie w głąb siebie. Ciekawa konstrukcja wizualna . Dziękuję za wsparcie w odkrywaniu .
Polecam serdecznie uczestnictwo w warsztatach Podróż Bohatera® prowadzonych przez Anitę Orzechowską.

Sylwia Piątek

akredytowany coach ICF, mentorka oraz strateg biznesu – jej misją jest wspieranie przedsiębiorców i osób prywatnych w osiąganiu ich maksymalnego potencjału. Jest pomysłodawczynią, współtwórcą i wydawcą książki „(Nie)gotowi na sukces”, która zdobyła uznanie w mediach i wśród czytelników.

Jako ekspert w dziedzinie rozwoju i strategii biznesu wierzy, że do osiągnięcia sukcesu na wszystkich płaszczyznach życia konieczna jest praca nad samym sobą – bo gdy rozwiążemy problemy w nas samych, wszystko inne również zaczyna się układać

facebook.com/sylwia.piatek

linkedin.com/in/sylwia-piatek     

To jak wykorzystasz podróż bohatera?

Czym jest coaching?

Coaching to metodologia pracy z ludźmi z zakresu psychologii stosowanej. Używany jest w pracy indywidualnej 1:1, grupowej lub zespołowej. Sprawdza się zarówno w rozwoju potencjału organizacji jak i osób indywidualnych.

Po co uczyć się coachingu?

To jest najczęściej zadawane pytanie. Coaching jako metodologia daje sporo możliwości rozwoju. Ucząc się kompetencji coacha można:

 • wykorzystać wiedzę i umiejętności w ramach pracy zawodowej (trener, doradca, psycholog, nauczyciel, terapeuta, doradca zawodowy, pracownik socjalny),
 • prowadzić jako menadżer coachingowy styl zarządzania,
 • pracować jako profesjonalny coach wewnętrzny lub zewnętrzny doradca,
 • podnieść swoje umiejętności komunikacyjne,
 • rozwinąć się jako sprzedawca, negocjator, handlowiec,
 • zbudować silną markę freelancera w obszarze rozwoju prywatnego lub biznesu.
Verified by MonsterInsights