fbpx
+48 691 213 623 kontakt@cstcoaching.pl

Coaching online, zmiana, cele, sukces.

Czym jest coaching online?

Coaching online, jako psychologia stosowana (czytamy „kołczing”) ta metoda wspiera rozwój osobisty, zarządzanie zespołem, organizacji, niezbędne kompetencje menedżera, realizacji celów, marzeń, transformacji. Może być realizowana w formie cyklu spotkań pomiędzy coachem a klientem (coachee), które mają charakter sesji online. Sesje skutecznie można odróżnić od tradycyjnej rozmowy. Proces coachingowy może odbywać się indywidualnie, zespołowo lub grupowo. Najbardziej porządane do trwałej transformacji są indywidualne sesje coachingowe 1:1. W trakcie spotkania coach online używa umiejętności coachingowych. Podczas sesji coachingowych aktywnie Ciebie słucha, zadaje istotne pytania, stosuje różne metody i narzędzia takie jak metafora, wizualizacja, skalowanie i wiele innych, zachęca Ciebie do zadań rozwojowych.

Co robi coach online podczas sesji? 

Mentor towarzyszy Tobie, jako klientowi w wyznaczaniu ważnych dla Ciebie celów, odnajdywaniu wewnętrznych zasobów potrzebnych do ich realizacji, ustalaniu i wdrażaniu planów działań. Coach online wspiera klienta w odkrywaniu i efektywnym wykorzystaniu osobistego potencjału celem podnoszenia satysfakcji z życia zawodowego, prywatnego, rodzinnego, coaching kariery, business coaching. Coaching online prowadzony jest tak jak w przypadku pracy w gabinecie przy użyciu profesjonalnych kompetencji coachingowych. Coaching jako psychologia stosowana może być skuteczny w przypadku pracy z klientem zasobnym i sprawczym, wówczas w pełni wykorzystuje jego potencjał, kompetencje i umiejętności.

Podczas sesji coach z klientem

identyfikuje jego trudności, zasoby, źródła motywacji mocne i słabe strony, talenty, aby zwiekszyć determinacje do działania przygotowując klienta do ich pokonania. Powyższa definicja opisuje coaching klasyczny niedyrektywny. do którego przygotowuje kurs coachingu, szkoła coachów online, studia coachingu podyplomowe oraz studiów zawodowych coachingu I i II stopnia. Samo szkolenie czy studia nie wystarczą, potrzebny jest stały rozwój osobisty coacha poprzez uczestnictwo w superwizji, mentor coachingu oraz udział w procesach prowadzących do zdobycia akredytację International Coach Federation ICF, Akredytację European Mentoring and Coaching Council EMCC, Izba Coachingu.

Czym charakteryzuje się coaching online?

Prowadzony jest za pośrednictwem systemów pracy zdalnej takich jak: zoom.us, google meet, microsoft teams. Będąc efektywną formą pracy jest również wygodna ze względów czasowych i logistycznych oraz ekonomiczna. dodatkowo Science of coaching potwierdza skuteczność metody w obszarze rozwoju rozwoju osobistego, pracy z celami, trwałej transformacji na poziomie tożsamości. Ważne jest abyś jako klient lub zleceniodawca zrozumiał/a, że coach nie dostarcza gotowych rozwiązań tylko bezpieczną przestrzeń do ich generowania, nie mówi Ci jak masz żyć, nie doradza, za to podaje cały wachlarz narzędzi do tego abyś mogła/mógł dokonać osobistego odkrycia, w przyjaznej relacji zrozumienia i akceptacji. Z profesjonalnym coachem, który dzięki szkoleniu coaching wie jakie obszary pomocy zagospodarować. Dzięki takiemu podejściu odkryjesz siebie, swój potencjał i będziesz mieć możliwość stać się najlepszą wersją siebie.

Jaki rodzaj sesji i dla kogo?

Psychologia stosowana, jaką jest coaching to przede wszystkim rozwój osobisty, który wpływa na zmiany i osiągnie celów w relacjach, związkach, zespołach, w obszarach zawodowych, w biznesie. W zależności od celu, pomysłu, marzenia, wyzwania, trudności, problemu z jakim mierzy się klient możemy zidentyfikować różne rodzaje wielosesyjnych sesji coachingowych online.

Ze wsparcia mogą korzystać:

 • osoby prywatne (w tym młodzież od 16 roku życia): życiowy, kariery, zawodowy, edukacyjny,
 • właściciele mikroprzedsiębiorstw i ich menedżer: biznesowy, kariery, menedżerski,
 • właściciele małych i średnich firm, kierownicy niższego i średniego szczebla dużych firm: przywódczy, leaderchip,
 • liderzy małych, średnich firm: menedżerski,
 • właściciele dużych firm, menadżerowie wyższego szczebla dużych firm – executive, sesja rozwojowo – mentorska.

W jakiej formie może być prowadzony?

Proces może być prowadzony jako: indywidualny, grupowy, zespołowy.

Kto może zlecić?

Na zlecenie przedsiębiorstwa, firmy, menedżera, właściciela, organizacji samorządowej, NGO, osoby prywatnej, rodzica, partnera.

Czy warto korzystać z pomocy coacha online?

Zastanówmy się przez chwilę, po co drużyny piłki nożnej, siatkówki czy koszykówki zatrudniają selekcjonera/trenera coacha? Właśnie po to, aby zawodnicy oprócz treningu fizycznego otrzymali wsparcie psychiczne i mentalne. Już w 1974 roku Timothy Gallwey napisał bestseller Wewnętrzna gra: tenis. Mentalny trening w sporcie i życiu o zmaganiu się w swoim umyśle z samym sobą, swoimi słabościami i graniczeniami. Dokładnie tak samo każdego dnia doświadczasz dylematów odnoszących się do ważnych spraw życiowych, zawodowych i biznesowych. Wszystkie organizacje i ich liderzy odnoszący sukcesy korzystają z pomocy coachów, mentorów, counselerów, którzy korzystają z umiejętności coachingowych. W zależności jakiego tematu, obszary pomocy wymagasz wsparcia pracy coacha możesz skorzystać z np. life coaching online, coaching biznesowy. Ważne jest również, aby pamiętać, że w sesjach coachingu indywidualnego klasycznego, niedyrektywnego klient musi być zasobny i sprawczy.

Co to znaczy stan zasobny i sprawczy?

Stan zasobny, to stan, który oceniamy jako ten w którym postrzegamy swoje: kompetencje (wiedza, umiejętności, postawa społeczna) mocne i słabe strony, talenty, wartości i przekonania, cechy osobowości, jako znane sobie i uświadomione. Wiemy dobrze na jakim poziomie są nasze kompetencje w obszarze w jakim pracujemy. Znamy swój sposób myślenia o sobie, ludziach i świecie. Zdajemy sobie sprawę z tego czego nie wiemy, nie potrafimy i co potrzebujemy rozwijać.

Stan sprawczy, to taki stan, w którym jest możliwe, pod względem psychofizycznym, działanie z Naszej strony. Jesteśmy w swojej normie psychologicznej. Postrzegamy siebie i Nasze życie jako obszar, na który mamy wpływ i nad którym mamy kontrolę. Jesteśmy w momencie życia, w którym mamy zdolność do rozwiązywania problemów.

Jakie korzyści z coachingu, rozwoju osobistego?

W zależności od kilku czynników, tj,: ilości sesji, celu nad którym pracujesz, formy coachingu (indywidualny, grupowy, zespołowy, rodzaju np.:biznesowy, menadżerski, executive, kariery, edukacji, życiowy, możesz otrzymać:

 • osiągnięcie równowagii między życiem prywatnym a zawodowym work life balance
 • nową perspektywę na dane zagadnienie, inne możliwości rozwiązań,
 • wsparcie w wygenerowaniu rozwiązań, więcej opcji,
 • weryfikację możliwości minimalizowania strat w biznesie,
 • skonfrontujesz swoje pomysły dotyczące zmiany modelu biznesowego,
 • uzyskasz przestrzeń do generowania rozwiązań na nowe możliwości, oferty w biznesie,
 • ugruntowanie i przegląd własnych zasobów,
 • usystematyzowanie życia osobistego, rodzinnego,
 • zawodową zmianę, awans, zmianę pracodawcy, otwarcie biznesu,
 • zmianę przekonań, zniwelowanie ograniczeń i barier,
 • trwałą zmianę na poziomie tożsamości,
 • i wiele innych.

Coach to osoba, która za pomocą modeli i narzędzi przeprowadza Klienta, towarzyszy Klientowi w jego procesie. Coachee to osoba, Klient z którym pracuje Coach. Sponsor to osoba/instytucja, która płaci Coachowi za sesje, może być to sam Klient lub jego pracodawca/ rodzic/ opiekun.

Kiedy zwrócić się po mentoring,

szkolenie, pomoc psychologiczną, psycholog terapeuta online?

Powyżej wyjaśniłam czym jest stan zasobny i sprawczy. Kiedy przykładowo nie wiesz jak prowadzić biznes, ponieważ nigdy tego nie robiłaś/eś potrzebujesz mentora lub szkolenia lub doradztwo biznesowe. Jeżeli na przykład nie wiesz jak zarządzać zespołem, projektem, organizacją, bo nigdy tego nie robiłaś/eś potrzebujesz mentora lub szkolenia lub doradztwo biznesowe. Kiedy nie wiesz jak żyć w związku, jak budować relacje bo nigdy tego nie robiłeś prawdopodobnie potrzebujesz terapii, counselingu. Kiedy znajdujesz się w nowej dla siebie sytuacji odczuwasz silny stres, nie możesz spać, jeść, skupić się, podjąć decyzji, czujesz się źle, smutna/y, bezsilny najlepiej byś uciekła/uciekł, to prawdopodobnie jesteś w silnym stresie lub kryzysie emocjonalnym wówczas potrzebujesz innej formy wsparcia tj. pracę z osoba, która posiada kompetencje interwenta kryzysowego coaching kryzysowy, counselor. Coaching kryzysowy łączy psychologię stosowaną kryzysu i coachingu. Kompetencje interwenta kryzysowego i kompetencji coachingowych klasycznych.

Jak wybrać profesjonalistę zamiast amatora?

Profesjonalista posiada gruntowne przeszkolenie – co najmniej szkolenie lub/i studia. Poddaje się szkoleniu coaching online lub kończy kurs coachingu online. Osobiście posiadam ponad 1000 godzin nauki własnej w zakresie podstawa psychologii, kilku nurtów terapeutycznych w tym TSR, Terapia Tańcem, Prowokatywność, AT, Systemowy oraz studia podyplomowe jak i magisterskie – więcej na stronie głównej Anita Orzechowska. Zajmuję się również rozwojem zawodowym trenerów, coachów, mentorów jako superwizor. Jestem akredytowanym coachem w ICF, EMCC, Izba Coachignu., jestem również masterem counselingu, NLP, certyfikowanym coachem mentorem kryzysowym, pracuję jako psychotronik stosując narzędzia pracy z energią, neuroscience intuition, pracy z ciałem, holistycznie podchodząc do tematu . Stosuję zintegrowaną metodę łączącą różne podejścia, nurty aby jak najlepiej służyć swoim klientom, w różnych sytuacjach życiowych, zawodowych, w biznesie, weryfikując obszary pomocy.

Przykładowe tematy w pracy coacha, life coach.

Zgłaszają się do mnie osoby z różnymi tematami, problemami, marzeniami. Od około 3 lat najczęściej osoby takie są w stresie, silnym stresie lub kryzysie emocjonalnym. Posiadam odpowiednie wykształcenie i narzędzia, aby móc pracować z klientami, którzy w początkowej fazie potrzebują interwencji kryzysowej, counselingu. Kiedy wrócisz do swojej normy psychologicznej, do równowagi psychofizycznej, duchowej i mentalnej pracuję z Tobą rozwojowo dzieki coachingowi. Pracuję:

 • z emocjami, stresem, wypaleniem zawodowym,
 • i uwalniam od lęku, poczucia winy, żalu, w przypadku rozwodu, rozstania, śmierci, choroby, zwolnienia z pracy,
 • z przełomem wieku średniego, zmianą zawodową, kryzysem przedślubnym, narodzinami,
 • startup-mi, nowym biznesem, rozwojem biznesu,
 • kryzysem związanym finansami, bankructwem, brakiem płynności finansowej,
 • konfliktem, niewłaściwą komunikacja, integracją, relacjami,
 • z awansem, nową pracą, wyzwaniami zawodowymi,
 • z rodzicami i dziećmi w ich codziennych zmaganiach.
 • wszystko to w formie pomoc psychologiczna online, terapia pozytywna kryzysu, coaunseling lub coaching international. Cel ustala klient. Obszary pomocy weryfikuje konsultant.

Wszystkie usługi zakończone są informacją zwrotną, w postaci referencji lub rekomendacji w formie pisemnej lub na social miediach, portalach branżowych. Możesz poczytać je na tej stronie lub linkedin czy na w DobryCoach.pl

Kompetencje coacha, kodeks etyczny

W obszarze coachingu coach pracuje zgodnie z kompetencjami i Kodeksem Etycznym trzech organizacji

IZBA COACHINGU, INTERNATIONAL COACHING FEDERATION, EUROPEAN MENTORING AND COACHING CONCIL, posiadam akredytację international coach ICF, EMCC, IC, co stawia mnie wysoko w rankingu zawodowego coacha. Przeszłam swój proces coaching rozwoju osobistego, w formie sesji coachingu, posiadam potwierdzenie międzynarodowej akredytacji coachingowej. Prowadzę sesje coachingowe na najwyższym poziomie. W swojej pracy wykorzystuję coaching relacji do budowania więzi z klientami, innymi coachami, partnerami biznesowymi. Program coaching układam w sposób, w który jest najbardziej korzystny dla klienta, organizacji, zleceniodawcy i dla mnie. Dbam w sposób zrównoważony o wszystkie strony uwzględniając wszelkie obszary pomocy. Jako professional certified coach, zgłębiający science of coaching pilnuję uzgodnień i przestrzegam zasad kodeksów etyki.

Co jest ważnym elementem w pracy rozwojowej? 

Ważnym elementem pracy jest poufność. Nie podejmuje się usługi, jeżeli zleceniodawca oczekiwałby ode mnie raportów z przebiegu sesji. To jest niedopuszczalne science of coaching wyraźnie wskazuje na profesjonalną jakość pracy. Jeżeli spotkałaś/eś się w pracy z tym, że informacje z sesji zostały BEZ TWOJEJ wiedzy i zgody przekazane przełożonemu, menedżer, HR, zarządowi, masz prawo zgłosić to jako złamania kodeksu etyki do wyżej wymienionych organizacji. Osobie, która dopuściła się takiego procederu zostanie odebrana akredytacja. Oczywiście, jeżeli korzystasz z usług konsultantów którzy nie posiadają akredytacji, nie masz żadnych instrumentów do wniesienia skargi.

Na rynku gospodarczym w sieci,

w przestrzeni wirtualnej można spotkać wiele osób, które demonstrują swoje sylwetki jako profesjonalne, jednak nie manifestują żadnych potwierdzeń, które za tym by stały. Umiejętności coachingowe są bardzo skuteczne, ważne aby osoba posługiwała się nimi w sposób prawidłowy i wiedziała czym one są, do tego nie wystarczy przeczytanie kilku książek o rozowju osobistym, czy zarządzanie zespołem prze 2 lata, to umiejętności psychologii stosowanej.

Kurs coachingu, czy studia coachingu?

Są to ważne aspekty nie tylko dla profesjonalnego konsultanta ale przede wszystkim dla klientów. Rekomenduję coaching prowadzony przez osoby, które ukończyły kursy, szkolenia i studia w duchu erickson coaching international prowadzonych przez praktyków lub trener erickson coaching, coach trainer coach. Prowadzone szkolenia opierają się na kodeksach etyki, modelach kompetencji coacha, sprawdzonych narzędziach i zasadach pracy. Osoba zajmująca się rozwojem osobistym zobowiązana jest do ciągłego rozwoju własnego. Ważne jest korzystanie ze spotkań w grupach mastermind, superwizja coaching online, mentoring. Dlatego jako klient sprawdzaj wykształcenie formalne i pozaformalne osoby, która ma zweryfikować obszary pomocy. Dowiedz się jak często uczestniczy w superwizji pracy własnej, jak często odświeża posiadaną wiedzę oraz korzysta z science of coaching, szkoleniu prowadzonym przez bardziej doświadczone osoby z branży.

Jak uchronić się przed kołczami?

Dzięki tak wnikliwej penetracji kompetencyjnej uchronisz się od spotkania osoby, która nie spełnia wymagań profesjonalisty. Jak w każdej branży tak i w tej można spotkać amatorów, którzy mogą nie sprostać zadaniu. Bądź czujna/y i nie bój się zadawać pytań o powyższe aspekty! Wydawaj pieniądze rozważnie, po głębszej analizie. Znajdź kilka osób i przyjrzyj się ich sylwetce, po czym umów się na wstępne spotkanie i sprawdź, czy jesteś w stanie tej osobie zaufać. Życie to nie gra online. Twój proces coachingowy i zastosowane formy pracy zdecydują o tym, czy osiągniesz cel, doświadczysz trwałej zmiany. Ilość sesji coachingowych, obszary pomocy, sobie procesu coachingu, korzystanie z zawodowego coacha biznesu, ma wpływ na końcowy rezultat.

Dlatego polecam coaching prowadzony przez

profesjonalistów, którzy stale sami się rozwijają, poszerzają wiedzę na temat siebie, podstaw psychologii ogólnej (akademickiej), funkcjonowania i zachowań człowieka, emocji i motywacji, kryzysów rozwojowych, różnic indywidualnych, cech osobowości. Nie daj się zwieść powiedzeniu, że szewc bez butów chodzi, to tak, jakbyś zostawił/a dziecko w przedszkolu pod opieką innych dzieci, albo odstawił/a samochód do mechanika, który do tej pory naprawiał samochodziki zdalnie sterowane. Obudź w sobie detektywa i wybierz mądrze.

Czym jest szkoła coachów, szkoła coachów online?

Jeżeli chcesz nauczyć się kompetencje coacha najlepiej jeżeli będziesz uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym na 3 poziomach. Podstawowy, średniozaawansowany i profesjonalny. Poziom podstawowy jest skierowany do wszystkich osób, które chciałyby poprawić swoją komunikację, nauczyć się aktywnego słuchania, prowadzić efektywne rozmowy angażujące i motywujące do działania. Lepiej zarządzać sobą, zarządzać zespołem, firmą, sprzedawać, uczyć czy szkolić. To poziom, na którym samodzielnie jesteś w stanie poprowadzić rozmowę, która wniesie inną jakość do Twojego stylu rozmowy. Pozwoli Tobie budować inne relacje, dostrzegać potrzeby innych. To szkolenie dla Twojej kadry menedżerskiej, osób, które na codzień zajmują się wyznaczaniem i realizacją celów operacyjnych. Poziom średniozaawansowany skierowany jest do osób, które chcą zajmować się pomocą w rozwoju bardziej profesjonalnie oraz pracowników HR, trenerów, nauczycieli.

Czego się nauczych podczas kursu?

Tu uczysz się tego w jaki sposób dotrzeć do drugiego człowieka, jak przebiega model zmiany, co kieruje nami jeżeli chodzi o zaangażowanie. Tu nauczysz się tego co motywuje Twojego pracownika, współpracownika, członka zespołu, ucznia. Jak interpretować źródła motywacji, jak radzić sobie z emocjami? Poziom trzeci jest dla zawodowego coacha biznesu, life, kariery, executive, życiowego, przywódczego, relacji, menedżerskiego. Na tym poziomie otrzymujesz wszelkie narzędzia, modele do pracy z ludźmi tak, abyś mogła/mógł prowadzić profesjonalne sesje, pracować w organizacji jako coach wewnętrzny. Przygotowuje również do tego abyś mogła/mógł świadczyć usługi jako doradca zewnętrzny, prowadzący działalność gospodarczą, pracując na zlecenie realizując krótsze i dłuższe procesy rozwojowe w gabinecie lub zdalnie. Przygotowanie do świadczenia usług na własnym rozrachunku możesz uzyskać podczas Rozwój Biznesu Coachingowego na platformie e-learningowej. Kurs RBC dopełnia szkolenie kompetencyjne, jako całość przygotowania do pracy profesjonalisty. Więcej informacji do posłuchania znajdziesz na podcast Rozwiń Skrzydła – u dołu strony lub na youtube: @akademiarozwojucstcoaching9608.

Jak przebiega sesja i spotkania?

Wybierasz termin spotkania z mojego kalendarza. Jeżeli potrzebujesz tylko krótkiej, szybkiej odpowiedzi możesz skorzystać z 15 minutowej konsultacji wstępnej. (tylko forma online). Najcenniejszy jest obecnie czas., nie bez powodu mówi się, że czas to pieniądz. Pracuję w gabinecie i online, jednak zdecydowanie więcej czasu zajmuje mi praca zdalna.

Jeżeli od razu chcesz uzyskać pomocy podczas pierwszego spotkania omawiamy to z czym przychodzisz do mnie i jaką metodą będę z Tobą pracować, weryfikuję obszary pomocy. Zależy to od tematu, Twojego stanu zasobnego i sprawczego. Jest to 60 minutowe spotkanie pomocy psychologicznej w wysokości 150 zł. Kolejne płatności, ich wysokość zależy od formy wsparcia, które omawiam na pierwszym spotkaniu. Następne wizyty odbywają się w zależności od potrzeb co 2-3 dni, co tydzień lub dwa tygodnie, klasyczny coaching prowadzony jest jeden raz w miesiącu. Po zakończonym procesie wymieniamy się informacją zwrotną. Coach prowadzi procesy coachingu w oparciu o weryfikację celów zawodowych, prywatnych czy biznesowych.

Co otrzymasz podczas sesji?

 • informacje, jakie są możliwe obszary pomocy,
 • przyjazną atmosferę do generowania rozwiązań w kwestii dalszego postępowania w obszarze zawodowym lub/i biznesowym lub/i życia prywatnego,
 • wrażliwość na potrzeby i oczekiwania,
 • gwarancję najwyższej jakości prowadzonej usługi z uwzględnieniem eksperckiej wiedzy dotyczącej metod i narzędzi odpowiadających konkretnej sytuacji.
 • jeżeli zostanie tak uzgodnione – pisemną informacje zwrotną,
 • otrzymasz informacje o możliwościach dalszej pracy w wybranej sferze, przykładowe o tym jakie sa u Nas prowadzone szkolenia. 

Wybierasz termin spotkania

 

 

 

Pytania i odpowiedzi

Czym jest i do czego służy kontrakt?

Kontrakt jest umową zawartą miedzy prowadzącym i:

 • klientem – kontrakt dwustronny,
 • klientem i sponsorem – kontrakt trójstronny

Kontrakt określa wzajemne prawa i obowiązki oraz zapewnia, np.:

 • klauzula poufności – zachowanie tajemnicy sesji zgodnie z zasadami etyki,
 • ilość i długość sesji.

Stanowi o charakterze pracy coacha z klientem z poziomu:

 • proceduralnego,
 • profesjonalnego,
 • psychologicznego.
 • Może być zawarty lub stanowić osobny dokument z umową biznesową (dotycząca np. warunków płatności)

Jaka jest wysokość inwestycji sesji coachingowych?

Opłaty pobierane są za 1 godzinę, jedną sesję lub cały proces.

Wysokość opłat w przypadku ofertowania dla organizacji uzależniona jest od:

 • tematu, celu
 • obszaru, zagadnień,
 • długości procesu, ilości sesji
 • ilości procesów, ilości osób,
 • kosztów związanych z wykonaniem usługi (dojazd, noclegi, materiały),
 • rodzajem (np.: biznesowy, menadżerski, evecutive, życiowy, kompetencyjny)
 • formy prowadzenia: indywidualny (1:1), zespołowy, grupowy,

wartość dla całej usługi uzgadniana jest indywidualnie po uzyskaniu zapotrzebowania od zleceniodawcy oraz przeprowadzeniu wstępnego badania potrzeb.

Gotowe rozwiązania dla rozwoju osobistego

znajdziesz w zakładce: SKLEP CST COACHING

SPECJALNA OFERTA tylko online lub po konsultacji i przeprowadzonym wywiadzie:

 • coaching kariery dla młodzieży od 13 – 25 roku życia (bez własnych dochodów) – 123pln/sesja 60 minut
 • życiowy/kariery dla osób bezrobotnych, samotnych rodziców w trudnej sytuacji życiowej  – 123pln/sesja 60 minut

W jakim obszarze coaching online zadziała?

w zakresie prowadzenia coachingu online metoda zadziała, kiedy klient jest sprawczy i zasobny oraz, kiedy pracuje nad rzeczywistym celem coachingu. To klient decyduje o celu, bierze za niego odpowiedzialność. Szkoły coachingu uczą szczegółowo tematy dotyczące roli coacha oraz obszary pomocy.

Kiedy jestem gotowy na coaching?

Jesteś gotowa/y, jeżeli:

 1. masz pomysł, marzenie cel.
 2. chcesz jakiejś zmiany, ale nie wiesz jakiej?
 3. potrzebujesz rozwinąć swój biznes ale nie wiesz co i jak?
 4. ludzie z otoczenia mówią, że może potrzebujesz coś zmienić?
 5. prowadzisz biznes, zespół i potrzebujesz realizować cele strategiczne i operacyjne, a coś to zaburza?
 6. Najlepiej umów się na bezpłatną rozmowę Konsultacyjną lub/i pobierz bezpłatny Kwestionariusz

Co mi da coaching biznesowy, life coaching?

Uczestnik po odbyciu własnego procesu coachingowego, w zależności od tematu, zakresu, potrzeb, rodzaju celu (transakcyjny, transformacyjny):

 • jasno komunikujesz oczekiwania/plany/cele wobec dalszych działań w sferze życia prywatnego lub/i biznesowego lub/i zawodowego, 
 • odkrywasz ważne dla siebie/rodziny/biznesu możliwości, obszary do dalszego rozwoju, 
 • odkrywasz istotne zmiany w postrzeganiu siebie, innych, otaczającej go rzeczywistości, kompetencji i sprawczości,
 • doceniasz i wykorzystujesz swoje zasoby,
 • jesteś wrażliwa/y na potrzeby i oczekiwania swoje, innych, otoczenia.

Innymi słowy, jesteś gotowy do osiągnięcia sukcesu w wybranym przez Ciebie obszarze. Indywidualny coaching prowadzi Ciebie tam, gdzie jesteś gotowa/y dojść. Coaching international coach z pełną uważnością na Twoje potrzeby będzie wskazywał, czasem popychał, czasem ciągnął i zapraszał do doświadczania, eksperymentowania, praktykowania. To od Ciebie i wyłącznie od Ciebie zależy dokąd dojdziesz, co osiągniesz, na co się odważysz. Coaching kursy online są po to aby wspierać Ciebie w drodze po sukces. Najważniejsza jest droga, tak działa Nasz mózg, który lepiej współpracuje z Tobą kiedy masz określony kierunek, plan działania i na dzialaniu się skupiasz.

Czym coaching online nie jest?

Coaching, jako model pracy rozwojowej, wsparcie w zmianie jest przeznaczony do pracy z osobami zasobnymi.

Szkolenie Erickson coaching uczy, że w pracy coacha international ważne jest, aby zachować etyczne podejściezakłada, że ludzie mają wszystko czego potrzebują do realizacji własnych zamierzeń. Trener Erickson, trener kompetencji uczy na najwyższym poziomie. W przypadku deficytów potrzebujesz, być może:

 • szkolenia, jeżeli z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, czasem, zespołem, komunikacji – sprawdź ofertę.
 • doradztwa – doradztwo biznesowe, personalne – sprawdź ofertę,
 • mentoringu – menedżerskiego, z zarządzania, sprzedaży, dla coachów – sprawdź ofertę
 • superwizji – dla menedżerów, coachów, trenerów, mentorów – sprawdź ofertę.

Inne usługi – przekieruje Ciebie, podczas konsultacji lub w trakcie otrzymasz informację jakiego innego wsparcia potrzebujesz.

Może okazać się, że potrzebujesz wsparcia, np.: psychiatry, psychologa klinicznego, psychologa terapii online wówczas możemy polecić Ci kogoś, kto się tym zajmuje. Możesz zgłosić się do Nas na konsultacje, aby sprawdzić, czego potrzebujesz?

Jak przebiega coaching klasyczny 1:1?

Verified by MonsterInsights