fbpx
+48 691 213 623 kontakt@cstcoaching.pl

Czym jest life coaching, coaching życiowy, life coach?

Life coach to profesjonalista, który prowadzi online life coaching w obszarze zmiany Twojej jakości życia osobistego. Life-coaching to psychologia stosowana, która rozwija ludzkie talenty i potencjał, wpływa na ogólna satysfakcja z życia. w rozwoju w przestrzeni Twojego życia prywatnego, rodzinnego, związku,, relacji, pewności siebie, asertywności. Life Coach będzie zachęcał Ciebie do zmiany w Twoich relacjach nie tylko z Twoją rodziną, przyjaciółmi, znajomymi, ale przede wszystkim z sobą samym. W czasie trwania life-coaching life coach będzie inspirował Ciebie do ustalenia celów, zmiana stylu życia, budowania lepszej przyszłości, poprzez dążenie do realizacji podniesienia zadowolenia z życia, umiejętności radzenia sobie budując stabilny fundament szczęścia. Life coaching online daje przestrzeń na poprawę jakości życia, osiągnięcie rezultatów w obszarze harmonia życiowa i ogólnie wysokiej jakości życia. Life coach ustala z Tobą potrzeby i cele, indywidualny plan działania, rozwój osobisty, poczucie spełnienia. Praca nad sobą podczas online life coaching to pozyskanie umiejętności radzenia sobie w obszarze problemów życiowych Tylko od ciebie zależy, na co się odważysz, jakie talenty i potencjał rozwiniesz, jak ważna jest dla Ciebie analiza życia, harmonia życiowa i poczucie spełnienia. W przyjaznej atmosferze będziesz mogła/mógł odpowiedzieć sobie na pytania: KIM JESTEM? I DOKĄD ZMIERZAM?

Proces rozwoju, jaki zachodzić w kliencie w towarzystwie life coach, można ująć w większe ramy poprzez ustalenie celu procesowego, będącego celem coachingu w czasie trwania life coaching online To podczas konsultacji wstępnej więcej… lub w trakcie audytu diagnozy potrzeb ustalane są kierunki jakimi ma zająć się coach. 

Jestem tutaj, aby pomóc! Coaching życiowy to proces, w którym coach wspiera cię w osiąganiu twoich celów, rozwijaniu potencjału i wprowadzaniu pozytywnych zmian w różnych obszarach życia. Może obejmować różne dziedziny, takie jak kariera zawodowa, związki, rozwój osobisty, zdrowie i wiele innych.

Głównym celem coachingu życiowego inaczej life-coaching jest pomóc ci zdefiniować twoje cele, odkryć własne wartości i mocne strony, oraz opracować plan działania, który poprowadzi cię do sukcesu. Twój life coach będzie pracował z tobą, dostarczając wsparcia, motywacji, perspektywy i narzędzi, które pomogą ci przezwyciężyć przeszkody, nawiązać równowagę i osiągnąć pożądane rezultaty.

Przykłady gdzie profesjonalny coach życiowy, life coaching online może być pomocny:

1. Rozwój osobisty: Pomoc w odkrywaniu i rozwijaniu swoich talenty i potencjał, budowaniu pewności siebie, asertywność, zwiększanie umiejętności komunikacyjnych, zarządzaniu stresem i czasem, oraz budowaniu pozytywnych nawyków, zmiana stylu życia na obszar wysokiej jakości życia .

2. Kariera zawodowa: Wsparcie w określaniu celów zawodowych, budowaniu strategii rozwoju kariery, zarządzaniu zmianą zawodową, oraz doskonaleniu umiejętności przywódczych i zarządzania, budowanie lepszej przyszłości,

3. Związki: Pomoc w budowaniu zdrowych relacji, rozwiązywaniu konfliktów, komunikowaniu się efektywnie, oraz tworzeniu i utrzymywaniu satysfakcjonujących związków, praca nad sobą,, poprawę jakości życia.

4. Zdrowie i dobre samopoczucie: Life coaching online daje wsparcie w osiąganiu równowagi między pracą a życiem prywatnym, work life balance, zmiana stylu życia , harmonia życiowa, równowaga życiowa zarządzaniu stresem, utrzymaniu zdrowego stylu życia, oraz realizacji celów związanych ze zdrowiem i kondycją fizyczną.

W zakres profesjonalnego life coaching online

Ważne jest, aby wybrać life coach, który pasuje do twoich potrzeb i celów. Możesz sprawdzić moje doświadczenie , certyfikaty na mojej stronie https://www.cstcoaching.pl/certyfikaty-dyplomy-anita-orzechowska/ lub zwrócić się do organizacji coachingowych o ich potwierdzenie.

Pamiętaj, że coaching życiowy jest interaktywnym procesem, który wymaga twojego zaangażowania i otwartości na zmiany. Dzięki regularnym sesjom coachingowym podczas i działaniom podejmowanym poza nimi, będziesz mógł rozwijać się i osiągać zamierzone cele.

Przebieg usługi więcej ……

Możesz skorzystać z indywidualnych sesji lub z life coach pakiety.

Anita Orzechowska, coach Bydgoszcz, life coach,

więcej informacji…

CST jako coaching firma oferuje nie tylko coaching życiowy, coaching Bydgoszcz, coaching kryzysowy ale również kurs coachingu, 

Verified by MonsterInsights