fbpx
+48 691 213 623 kontakt@cstcoaching.pl

CST sklep najlepsza oferta od Anita Orzechowska

Dlaczego CST sklep to najlepsza propozycja na rynku?

Chociażby dlatego, że CST sklep jest miejscem w którym uzyskasz dostęp do Naszych propozycji z obszaru pomocy w kryzysie, psychotraumatologii, coachingu, kursy. To faktycznie najlepsze propozycje jakie dają firmy coachingowe . Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązania na przykład: coaching biznesowy, coaching życiowy, pomoc w kryzysie, szkolenia, testy, online, coaching Bydgoszcz. Są tu propozycje na sesje indywidualne jak i pakiety. Oczywiście te gotowe rozwiązania mają ułatwić Tobie wybór potrzebnej Tobie pomocy, wsparcia. Bez wątpienia wszystkie oferowane usługi zarówno coaching jak i szkolenia możemy przygotować pod Twoje potrzeby. Wystarczy konsultacja wstępna mająca na celu poznanie Twoich potrzeb w szczególności rezultatu jakiego się spodziewasz. Umów się na konsultację wstępną diagnozę.

Jak zapłacisz za coaching, szkolenie, mentoring, konsultacje?

Nasz sklep oferuje 3 rodzaje płatności: przez bramkę płatniczą Tpay.com, bezpośrednio na konto, ponadto przez PayPal. Zatem samodzielnie podejmujesz decyzje w jaki sposób dokonujesz płatności w CST sklep.

CST sklep zgody handlowe

Sposób płatności wybierasz po umieszczeniu produktu w koszyku. Następnie wpisujesz POPRAWNY ADRES MAIL. potem zaznaczasz 3 zgody handlowe i wreszcie KLIKASZ w „ZAMAWIAM”. W efekcie tej czynności uzyskasz dostęp do wyboru płatności.

Wybór płatności tpay.pl, bezpośrednio na konto CST,
PayPal

CST sklep wybor platnosci

W wyniku tego rozwinie się pasek funkcji, gdzie ostatecznie oznaczysz  swój wybór sposobu płatności. W wyniku tego działania przejdziesz do sekcji uzupełnienia danych adresowych oraz księgowych. Natomiast jeżeli prowadzisz firmę, musisz podać numer NIP.  

Jak CST sklep może pomóc w zakupach?

Z pewnością odnajdziesz to czego szukasz.  Podsumowując, zanim podejmiesz decyzję przejrzyj wstępnie katalogi główne i sprawdzić ich zawartość. W razie wątpliwości każdy produkt jest opisany szerzej na łamach strony głównej CST Coaching Anita Orzechowska, wystarczy kliknąć w link a przekieruje Ciebie do odpowiedniego opisu. Krótko mówiąc opis  pomoże Ci podjąć decyzje o zakupie. CST sklep to przyjazne miejsce, gdzie w rzeczy samej rozgościsz się na dobre. Zaglądaj do Nas raz na jakiś czas, aby być na bieżąco. 

Konsultacja psychologiczna / kryzysu / traumy/ terapii / 1 sesja online

00029
250.00zł
Psychotraumatologia, terapia , coaching, pomoc w kryzysie, terapia pozytywna.
Dostępny
1
Szczegóły produktu
Marka: CST
: sesja
: sesja

KONSULTACJA psychologiczna / kryzysu / traumy/ terapii 1 SESJA ONLINE - USŁUGA ZDALNA

KONSULTACJA JEST DLA CIEBIE JEŻELI:

  • chcesz rozpocząć lub rozwijać siebie,
  • masz trudności w opanowaniu stres, lęku,
  • chcesz żyć pełnią życia a coś ciebie blokuje,

Przed zamówieniem lub po wybierz:

Konsultacja psychologiczna w sytuacjach kryzysowych, traumie oraz terapii to wsparcie, które możemy Ci zaoferować. Jeśli przeżywasz trudności emocjonalne, walczysz z kryzysem życiowym lub doświadczyłeś traumatycznych wydarzeń, nasze usługi mogą pomóc Ci znaleźć drogę do zdrowia psychicznego.

Nasi wykwalifikowani psycholodzy i terapeuci posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie w pracy z różnymi problemami psychologicznymi i emocjonalnymi. Przez jedną sesję online otrzymasz indywidualne wsparcie i profesjonalną ocenę Twojej sytuacji. Nasi specjaliści pomogą Ci zrozumieć i zidentyfikować źródła stresu, kryzysu lub traumy, oraz wypracować efektywne strategie radzenia sobie.

W trakcie konsultacji będziesz miał możliwość wyrażenia swoich uczuć i myśli, a także otrzymasz cenne wskazówki i narzędzia, które pomogą Ci w procesie zdrowienia. Nasi terapeuci podejdą do Ciebie z empatią i zrozumieniem, tworząc bezpieczną przestrzeń do dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Konsultacja psychologiczna w sytuacjach kryzysowych, traumie oraz terapii może być początkiem Twojej drogi do pozytywnych zmian i lepszego samopoczucia. Nie jesteś sam - nasz zespół terapeutyczny jest tu, aby Cię wesprzeć na każdym etapie tego procesu.

Jeżeli okaże się, że to co przeżywasz to chwilowe zatrzymanie zaproponujemy ci proces coachingowy, który w istotny sposób pomoże ci ruszyć dalej, osiągać cele i cieszyć się z sukcesów i zmiany.

Odwiedź naszą stronę i umów się na konsultację online. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne i rozpocznij transformację już dziś.

Spotkania online za pośrednictwem zoom - umów spotkanie w terminarzu.

  1. KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA / KRYZYSU / TRAUMY/ TERAPII / COACHINGU: - 60 minut.

Prowadząca:

Anita Orzechowska

Master Counseling & Coaching, Leadership & Executive Coach;

Psychotraumatolog, Interwent kryzysowy. Audytor, mentor, superwizor, dla menedżerów, mentorów, coachów, trenerów; konsultant biznesowy w zakresie miękkiego HR, zarządzania, sprzedaży, tworzenia kultury organizacyjnej, diagnozy potrzeb, specjalista od kryzysu, równowagi i wzrostu pokryzysowego.

Akredytowany Coach PCC ICF, Akredytowany Coach i Superwizor Izba Coachingu, Akredytowany Mentor i Coach EIA Senior Praktyk EMCC, Mentor Coach ICF, Master Praktyk NLP, Certyfikowany Konsultant Odporności Psychicznej AQR,
Certyfikowany trener Podróż Bohatera®,
Certyfikowany Konsultant, Mentor Coach Kryzysowy IPTK.
Certyfikowany Kryzysowy i Rozwojowy mentor finansowy IPTK.

Sesje odbywają się - online - za pośrednictwem systemu do pracy zdalnej, ZOOM

DO POBRANIA INSTRUKCJA REJESTRACJI NA APLIKACJĘ ZOOM: POBIERZ INSTUKCJĘ

DO POBRANIA INSTRUKCJA OBSŁUGI SYSTEMU DO PRACY ZDALNEJ ZOOM: POBIERZ INSTRUKCJĘ

W pakiecie taniej, MOŻESZ WYBRAĆ OBCJĘ:

To jak gotowy / gotowa na zmiany?

Zapisz ten produkt na później

 

Verified by MonsterInsights