fbpx
+48 691 213 623 kontakt@cstcoaching.pl

Team rozwojowy

Joanna Czarnecka

Joanna Czarnecka

terapeuta, coach, mediator

Członek Prezydium Izby Coachingu. Dyrektor Oddziału Mazowieckiego Izby Coachingu. Współtwórca Provocare – Instytutu Komunikacji Prowokatywnej, w którym zajmuje się rozwojem i propagowaniem Metod Prowokatywnych i Improwizacyjnych w pracy coachingowej, trenerskiej, handlowej oraz menedżerskiej.

Prowadzi treningi dla trenerów oraz warsztaty dla coachów z zaawansowanych technik pracy z klientem. Działa w Partnerstwie z Instytutem Psychologii Eklektycznej IEP w Holandii oraz Instytutem Terapii Prowokatywnej w Monachium.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć, szkoleń oraz wdrożeń związanych z budowaniem stanu samoświadomości oraz tożsamości osób i zespołów w biznesie.

Autorka wielu nowatorskich rozwiązań projektowych dotyczących zmiany kultury organizacyjnej w złożonych strukturach organizacyjnych. Opracowuje i realizuje autorskie projekty rozwoju kompetencji i umiejętności kadry zarządczej, handlowej, medycznej, terapeutycznej, psychologicznej i pedagogicznej.

Projektuje gry i symulacje szkoleniowe. Konsultant biznesu i koordynator projektów na etapie zmiany organizacyjnej.

Drugą specjalizacją jej jest praca na przekonaniach, postawach, motywatorach i wartościach osób i zespołów, a także praca nad rozwojem kreatywnego myślenia u ludzi.

Posiada 8 letnie doświadczenie w pracy terapeutyczej (jako terapeuta par i małżeństw, terapeuta rodzin, oligofrenoterapeuta, arteterapeuta, socjoterapeuta oraz w terapii wyjścia). Tworzyła i prowadziła ośrodki terapeutyczne dla dzieci niepełnosprawnych oraz osób i rodzin w kryzysie (w tym zagrożonych wykluczeniem społecznym).Wspiera coachingowo i trenersko kadrę medyczną i opiekuńczo–leczniczą w rozwoju kompetencji miękkich oraz terapeutyczno–pomocowych (z zakresu m.in. nowych metod pracy z pacjentem, prowadzenia wywiadu motywacyjnego – medycznego, pracy z emocjami, komunikacji nastawionej na porozumienie, itp.). Wspiera organizacje, kadrę medyczną i pacjentów terminalnych, onkologicznych, neurologicznych.Od niedawna uczy się prowadzić wydawnictwo.

Co robimy, aby Nasze usługi spełniały Państwa oczekiwania?

Szanujemy Państwa czas

Rekomendujemy umówienie się na konsultację online, aby ustalić szczegóły usługi. 

Innowacyjne pomysły

Aby dostosować usługę do Państwa potrzeb, rekomendujemy audyt i diagnozę potrzeb szkoleniowych. 

Advanced Technology

Dobierzemy najlepszego specjalistę do realizacji usługi oraz służymy pomocą we wdrażaniu poznanej wiedzy i umiejętności w życie.

Clear Communication

Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby. Doradzamy najlepsze rozwiązania wspólnie i wraz z Państwem opracowujemy najlepszą taktykę przeprowadzenia szkolenia.

Jesteś zainteresowany współpracą? 

Verified by MonsterInsights