fbpx
+48 691 213 623 kontakt@cstcoaching.pl

PRZEBIEG USŁUGI

PRZED WŁAŚCIWĄ SESJĄ OTRZYMASZ:

 1. Informacje dotyczące zakresu i formy prowadzonej sesji pomocy/wsparcia
  2. Informacje czym jest usługa z której będziesz korzystać (np. coaching, czym różni się od innych form wsparcia) oraz jaka jest istota, funkcja i przebieg.
  3. Rozmowę wstępną podczas której, osoba prowadząca i klient będą mogli scharakteryzować właściwą formę i rodzaj pracy oraz możliwości współpracy.
  4. Informacje jeżeli zakres tematyczny, obszar, nie będą wpisywały się w zakres usług prowadzonych przez CST Coaching do kogo należy zwrócić się po pomoc?
 2. Przykładowe dokumenty: Kontrakt, Warunki Ogólne, Warunki Szczególne, jako istotne elementy bezpiecznej pracy dla prowadzącego i jego klienta.

W TRAKCIE SPOTKAŃ OTRZYMASZ OD KONSULTANTA:

 1. Przyjazną atmosferę do generowania rozwiązań w kwestii dalszego postępowania w obszarze zawodowym lub/i biznesowym lub/i życia prywatnego.
  2. Wrażliwość na potrzeby i oczekiwania.
  3. Gwarancję najwyższej jakości prowadzonej usługi z uwzględnieniem eksperckiej wiedzy dotyczącej metod i narzędzi odpowiadających konkretnej sytuacji.
  4. Jeżeli zostanie tak uzgodnione na początku w kontrakcie – pisemną informacje zwrotną.
  5. Otrzymasz informacje o możliwościach dalszej pracy w wybranej sferze. Jeżeli sytuacja będzie tego wymagać, konsultant może przekierować do innego specjalisty.

LOGISTYKA:

 1. to usługa zdalna​
 2. W przypadku świadczenia usługi stacjonarnie możliwe jest to na terenie Bydgoszczy w biurze klientki lub biurze CST Coaching ul. Ogińskiego 16 pokój 609.
 3. W przypadku świadczenia usługi stacjonarnie w innym miejscu niż biuro CST Coaching lub poza Bydgoszczą dochodzą koszty świadczenia usługi.
 4. Sesja czas – zależy od ustaleń od 45 – 90 minut
 5. TERMIN ROZPOCZĘCIA: W dowolnym momencie możesz wykupić usługę i umówić się na konsultacje a następnie wybrać termin pierwszej sesji.
 6. Przed zamówieniem lub po wybierz:

Po wybraniu terminu sprawdź skrzynkę mailową. Powinien przyjść mail z informacjami:

 • potwierdzający wybrany przez Ciebie dostępny termin,
 • link do pokoju ZOOM,
 • instrukcja obsługi systemu do pracy zdalnej ZOOM.

Jeżeli korzystałaś/eś wczoraj z ZOOM, właściwie w wybranym terminie tylko kliknij w link, przyjdą jeszcze dwa przypomnienia na mail.

Jeżeli z ZOOM korzystałaś/eś 3 miesiące temu, dawniej, w ogóle – przeczytaj instrukcję, w razie trudności są w niej dalsze wskazówki co do technicznych spraw.

Przygotuj sobie coś do pisania papier, długopis, wodę do picia, chusteczki.

Znajdź miejsce, gdzie nikt nie będzie Ci przeszkadzał, chyba, że opiekujesz się małym dzieckiem, chorą/starszą osobą i nie masz ich z kim zostawić, to jest w porządku, że będą te osoby w tle. 

O resztę możesz nie dbać! Konsultanta nie interesuje co jest w tle, Ty jesteś najważniejsza/y/. 

Verified by MonsterInsights